Kobiety, które czują za bardzo

“Kobiety, które czują za bardzo” autorstwa Katarzyny Kucewicz to pozycja przeznaczona głównie dla kobiet, które na co dzień zmagają się z wysoką wrażliwością. Pisarka porusza w niej wiele trudnych tematów związanych ze zbyt intensywnym odczuwaniem emocji oraz brakiem wewnętrznej równowagi.

Dla kogo przeznaczona jest ta książka?

To książka idealna dla kobiet, które ciężko radzą sobie z funkcjonowaniem w społeczeństwie, przejmują się krytyką innych i nie potrafią dostrzec swoich zalet. Autorka w książce tej wyjaśnia, czym wysoka wrażliwość oraz z czym ona się wiąże. Pomaga zaakceptować swoją wrażliwość i nauczyć się z nią żyć. W przystępny sposób przedstawia codzienne problemy kobiet, które borykają się z wysoką wrażliwością i nie wiedzą, jak obie z tym poradzić. Jest to poradnik i swego rodzaju przewodnik nie tylko dla kobiet, które czują za bardzo. Lektura tej książki pozwoli odnaleźć pytania na wiele nurtujących pytań dotyczących tego, jak odnaleźć się we współczesnym świecie, jak znaleźć miłość mimo swojej wrażliwości, jak osiągnąć sukcesy zawodowe czy w jaki sposób radzić sobie z krytyką innych i przekształcić ją w motywację do działania. Czytanie tej książki to podróż w głąb siebie, która pozwala odkryć najgłębsze zakamarki wysoko wrażliwej kobiecej natury i uporać się skutecznie z największymi problemami, z jakimi muszą zmagać się na co dzień.

Kim jest autorka książki?

Katarzyna Kucewicz to psycholożka oraz psychoterapeutka, która od lat pracuje z pacjentkami z wysoką wrażliwością. Na co dzień prowadzi Ośrodek Psychoterapii i Coachingu Inner Garden w Warszawie. Regularnie współpracuje również z Poradnią Zdrowia Psychicznego “Harmonia”. Jest autorką wielu publikacji w czasopismach o tematyce lifestylowej oraz psychologicznej. Na swoim koncie, oprócz wspomnianego poradnika, ma również książkę pt. “Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania”. Jest także współautorką książki zatytułowanej “Piękni odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień”.